Oktatásszervező menedzser

  • Cég neve

    Művészeti Krea Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 400e - 450e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • az oktatás szervezését érintő feladatok végrehajtása a művészeti igazgató, szakvezető, illetve, az oktatásvezető instrukciója alapján,
  • az adott képzésekhez tartozó adminisztratív és oktatási feladatok rendszerezése, és végrehajtása (órarend, vizsgarend, oktatási naplók, modulhálók, képzési program ismerete stb.),
  • kapcsolattartás tanárokkal, hallgatókkal, tanulmányi ügyek kezelése,
  • a záróvizsgák, diplomavizsgák, állami vizsgák szervezése, lebonyolítása,
  • aktív részvétel iskola napi működtetésében, programjaiban,
  • a képzést érintő szakmai gyakorlatok, kiállítások szervezése,
  • a képzést segítő feladatok előkészítése, kommunikációja (social media), kommunikáció aktív segítése.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség,
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség írásban és szóban,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • igényes, pontos, megbízható munkavégzés,
  • adminisztrációs feladatokhoz szükséges precizitás,
  • rugalmasság, jó együttműködő készség, nyugodt, kiegyensúlyozott habitus.

Előnyt jelent

  • andragógiai végzettség, pedagógia, design iránt érzett hivatástudat,
  • oktatásszervezésben való jártasság,
  • művészetek és design iránti érdeklődés.

Amit kínálunk

  • fiatalos, emberközpontú munkakörnyezet,
  • tanítási napokon mobil munkarend (10.00-18.00, 12.00-20.00),
  • tanítási napokon kívül /őszi szünet, téli szünet, nyári szünet / minden 10-11 hét fizetett szabadság,
  • intenzív gyakorlatszerzés,
  • versenyképes fizetés.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

KREA
A SIKERES DESIGNEREK ISKOLÁJA
Magániskolaként közel 30 éve éve egyedülálló független utat jár hazánk oktatási piacán, trendalakító és trendkövető. Szellemiségének középpontjában az egyedülálló kortárs design szemlélet és a professzionális szakemberképzés áll. Tematikája és módszertana, az aktuális trendek és piaci elvárások figyelembevételével kerül kidolgozásra. A felső - és mesterszintű képzésein a professzionális designerek képzése a cél, de lehetőséget ad a kreativitás megtapasztalására rövid kurzusain és középszinten is. Az iskolában szerzett tudás lehetővé teszi, hogy végzett hallgatói magas szakmai színvonalon gyakorolhassák tevékenységüket, a design szcénában hazai és nemzetközi szinten egyaránt  versenyképesek legyenek.

Jelentkezéshez kérjük csatolja a CV-t és a Motivációs levelét. Köszönjük szépen!