Office manager

  • Cég neve

    Intersnack Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Az iroda életének kreatív, proaktív, fennakadásoktól mentes vezetése, szervezése.
  • Általános adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása, belső – külső megbeszélések, nagyobb létszámú események, rendezvények: meetingek, workshopok és tréningek, tematikus napok, egyéb programok előkészítése, szervezése, koordinációja.
  • A napi működéshez szükséges támogató adminisztratív és szervezési/iroda-logisztikai feladatok ellátása.
  • A vállalati gépjármű- és mobiltelefon flotta koordinációja és adminisztrációja, kapcsolattartás a belső/külső partnerekkel, a gyári irodavezetővel.
  • Igény szerinti dokumentumok és riportok készítése, felsővezetői asszisztensi tevékenység ellátása, vendégek fogadása.
  • Kapcsolattartás üzleti partnerekkel, az anyacéggel, CEE irodák irodavezetőivel és a belső vállalati munkatársakkal.
  • Határidők nyilvántartása, előrejelzése, figyelemmel kísérése, az iroda és a tárgyalók menedzselése.
  • Egyéb, az irodavezetéshez és a vezetők munkájához szükséges asszisztensi feladatok elvégzése (utazásszervezés, eseményszervezés, ügyfélkapcsolat stb.)

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office programcsomag magas szintű ismerete
  • Kiváló angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Megbízhatóság
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Toleráns, jó modor, proaktív személyiség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • vendéglátásban és/vagy rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • bónusz
  • emelt szintű, éves egészségügyi szűrővizsgálat
  • egyéb béren kívüli juttatások (cafetéria)