Human Telex Advertising & Event logo

Office manager

  • Cég neve

    Human Telex Advertising & Event

  • Munkavégzés helye

    1036 Budapest, Lajos utca 74-76.

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Téged keresünk, ha:

  • csodásan megoldasz minden kihívást,
  • nem okoz gondot, hogy gyorsan kapcsolatot teremts és jól kijössz mindenkivel,
  • szeretsz rendet tartani, mindig rendezkedsz,
  • örömmel látsz vendégül másokat, látod el a háziasszony/házigazda szerepet,
  • gyors és precíz vagy,
  • az adminisztrációt sem tartod unalmasnak,
  • imádsz shoppingolni, rendelni, beszerezni,
  • csapatjátékos vagy, tudsz mások fejével is gondolkodni,
  • mindig vannak ötleteid, hogy feldobd a környezetedet.

Óbudai irodánkban jókedvű, fiatalos, jó fej csapat, pörgős munkanapok és színes, változatos feladatok várnak:

  • recepciósként az érkezők fogadása, elirányítása, vendégül látása,
  • küldemények, futárok szervezése, fogadása, postázás,
  • irodavezetőként az iroda rendben tartása, üzemeltetése a takarítás koordinálásától kezdve a növények ápolásán át a konyhai teendőkig,
  • a kollégák munkájának támogatása,
  • statisztikák vezetése, adminisztráció, pénztár kezelése,
  • részvétel az iroda dekorálásban és az irodai csapatépítő események, képzések szervezésében,
  • időnként projektasszisztensi feladatok.

Elvárások

  • Office programok teljeskörű ismerete.
  • Minimum középfokú végzettség.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Korrekt és piacképes, a szakmai tapasztalatodnak megfelelő fizetést.
  • Bónuszrendszert.
  • Fejlődési lehetőséget, képzéseket.
  • Jó hangulatú csapatépítőket.

Irodánk címe: 1036 Budapest, Lajos utca 74-76.

Céginformáció

A Human Telex Advertising & Event reklám- és rendezvényszervező ügynökség 35 éve a piac egyik jelentős szereplője. A teljes mértékben magyar tulajdonú cégünk mintegy 50 fős, aktív, pörgős stábbal, változatos munkákkal és kiemelkedő csapatszellemmel várja új kollégáit.

www.humantelex.hu

Küldd el nekünk önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva címre!