Kertész (diákmunka)

  • Cég neve

    UNI Smart Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1191 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 2 000 Ft/óra bér
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

-tetőkertben létesülő Dino Parkkal összefüggésben lévő kertészeti munkák elvégzése;
-locsolás, ápolási munkák, fűnyírás, bokrok, díszcserjék rendben tartása, ültetés.

Elvárások

-aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony;
-ha rendelkezik kertészeti tapasztalatokkal (nem a végzettség számít);
-szívesen dolgozna hosszú távon, minden szezonban, egy szép környezetben (szezon: áprilistól októberig);
-nem jelent Önnek megterhelést a fizikai munka, akár egy faültetés, gyomlálás.

Amit kínálunk

-megbecsülés, odafigyelés;
-nettó 2000 Ft-os órabér;
-könnyen megközelíthető helyszín;
-munkaidő szabadon történő megválasztása (hétfőtől vasárnapig nyitva van a park, munkaidejét előre egyeztetve szabadon megválaszthatja);
-udvarias, segítőkész Kollégák, szuper Vezető.

Céginformáció

XIX. kerületi bevásárlóközpont tetején létesülő Dino Parkba várjuk kertészeti munkára, diák Kolléga jelentkezését, nettó 2000 Ft-os órabérrel!