Nyomdai produkciós munkatárs

  • Cég neve

    NEW LAND MEDIA KFT.

  • Munkavégzés helye

    1025 Budapest, Felső Zöldmáli út 72.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Reklámajándék beszerzések teljeskörű koordinációja.
  • Nyomdai és dekorációs kivitelezési feladatokban való részvétel.
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal és a cég account csapatával.
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod (preferált a reklámügynökségi vagy a felsorolt területen szerzett gyártói tapasztalat),
  • Érdekel az ügynökségi munka,
  • Szereted a kihívásokat, jól teljesítesz megnövekedett munkamennyiség mellett is,
  • Agilis a hozzáállásod, megoldásközpontú gondolkodásod és ügyfélorientált a látásmódod,
  • Hatékonyan priorizálod a feladataidat és a projekteket,
  • Nem állsz hadilábon a határidőkkel,
  • Több felé tudod osztani a figyelmed, ha kell – egy egész csapat számít majd a segítségedre.

Amit kínálunk

  • Szép környezet Budapesten a II. kerületben,
  • Kutyabarát munkahely,
  • Gyerekbarát munkahely,
    • Gyereksarok
  • Pörgős, laza, ugyanakkor elhivatott csapat,
  • Home Office lehetőség,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
    • Bejárás támogatás
    • MBH SZÉP kártya

Ha látod magad ebben a pozícióban, juttasd el hozzánk az önéletrajzodat!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kutyabarát
  • Játéksarok