MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság logo

Nyomástartó berendezés és tartályvizsgáló karbantartási szakértő

    MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Füzesgyarmat

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Értesz a különböző statikus berendezések karbantartásához, netán az ezekhez kapcsolódó munkafolyamatok kidolgozásában is aktívan részt vettél már?

Nyomástartó berendezés és tartályvizsgáló karbantartási szakértőnek

Algyőre a Kutatás-Termelés üzletágunkhoz!

Mik lesznek a feladatai a leendő munkatársunknak?

  • Felelős a KT Termelés MOL felszíni technológiáin található statikus berendezések karbantartási folyamatainak kialakításáért, a megvalósításhoz szükséges módszerek, szabályzatok, normatívák, munkafolyamatok kidolgozásáért.
  • Felelős a KT Termelés MOL karbantartási rendszerének és folyamatainak működtetéséért, fejlesztéséért és egységesítéséért.
  • Közreműködik az anyag és szolgáltatás beszerzési munkafolyamatokban.
  • Közreműködik a KT Termelés MOL felszíni Folyamatos működés biztosító és egyedi projektek megvalósításával összefüggő előkészítési, végrehajtási és ellenőrzési feladatokban.
  • Szakmai támogatást nyújt a karbantartási és beruházási feladatok döntés előkészítéséhez.
  • Elvégzi, dokumentálja és nyilvántartja a szakmai illetékességébe tartozó nyomástartó edények és atmoszférikus tartályok szakértői vizsgálatait, valamint emelőgépek ügyintézői feladatait, koordinálja az ehhez kapcsolódó hatósági ügyintézést a vonatkozó jogszabályi előírásoknak megfelelően.
  • Felelős a vállalati minőségpolitika céljainak alárendelt munkavégzésért, a minőségirányítási és MEBIR folyamatok betartásáért és fejlesztéséért.

Ami a munkakör elnyeréséhez szükséges:

  • Műszaki középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Hatósági elvárások, szabályok ismerete
  • Min. 5 év szakmai releváns tapasztalat
  • Tartályvizsgálói tanúsítás, anyagvizsgálati tanúsítás (VT2, PT2), emelőgép ügyintézői képesítés megléte előnyt jelent!
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint) alkalmazások gyakorlott használata
  • Angol nyelv ismerete nem szükséges, előnyt jelenthet
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Amit ajánlunk:

  • Lehetőség Magyarország első számú munkáltatójánál dolgozni
  • Barátságos, nyitott munkakörnyezetet
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag, 13. havi fizetéssel
  • Évi bruttó 800.000 Ft Cafeteria
  • Stabil munkahely, hosszútávú karrierlehetőségek
  • Komplex, kihívást jelentő munka egy profi csapat tagjaként
  • Szakmai és egyéb képzések biztosítása
  • Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt
  • Egészségbiztosítás: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.
  • Wellbeing juttatások az élet 4 területén: egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben
  • Bejárási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Projektmenedzsment