KUNTEJ Zrt.
Munkatársat keresünk

Nyerstej minőségügyi ellenőr

pozícióba.
Téged keresünk, ha:
  • mindig is érdekelt az állattenyésztés és/vagy otthonosan mozogsz ebben a környezetben
  • szeretsz vezetni és élvezed, hogy úton lehetsz
  • szívesen részt vennél minőségügyi folyamatok kialakításában és betartatásában

Kik vagyunk mi?
A világ legnagyobb tejfeldolgozó vállalatának számító francia Lactalis Groupe több, mint 10 éve van jelen a magyar piacon többek között olyan márkákkal, mint a Parmalat, Président vagy Galbani termékek széles palettája. A cégcsoport magyarországi leányvállalatainál, a Budapesten található központban és a Tiszafüreden lévő gyárban 200 fő dolgozik azon, hogy a termékek kifogástalan minőségben kerüljenek a vásárlók asztalára nap, mint nap. Vállalatunkat a folyamatos termelési és minőségi fejlődés jellemzi, melyet csak motivált és felkészült, a csapatmunkára elkötelezett kollégákkal vagyunk képesek elérni.

Főbb feladatok, munkák:

  • beszállítók termelési körülményeinek szemrevételezése és ott auditok elvégzése
  • folyamatok kidolgozása és ellenőrzése a nyerstej beszállítóktól egészen az üzemi tejátvételig
  • dekádminták (hatályos jogszabályok) szerinti megvétele és elküldése az MTKI laboratóriumába
  • anyavállalattal való kapcsolattartás a nyerstej minőségügyi témákban
  • havi riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • magabiztos fellépés
  • nyitott és rugalmas hozzáállás
  • önálló munkavégzés
  • állattenyésztési/mezőgazdasági ismeretek (tapasztalat vagy felsőfokú végzettség)
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • nyerstej mintavevő tanfolyam

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem, küldje el szakmai önéletrajzát.