NYÍRSÉG-HASSO Kft.

Növénytermesztési ágazatvezető (cégvezető)

A Nyírség-Hasso Kft. a közel 500 ha növénytermesztést, növénytermesztési szolgáltatást, valamint integrációt, gabonafelvásárlást és inputanyag kereskedelmet magában foglaló mezőgazdasági ágazatába állást hirdet.

Főbb feladatok, munkák:

  • A növénytermesztési munkafolyamatok közvetlen irányítása, ellenőrzése és dokumentálása
  • A munkaterületen a növénytermesztési dolgozók tevékenységének irányítása (a feladatok kiadása, és azok elvégzésének ellenőrzése)
  • Az erő- és munkagépek szakszerű üzemelésének megszervezése
  • A termelés önálló irányítása, és az ágazat teljeskörű felügyelete
  • A vállalkozás többi ágazatával, telephelyével való együttműködés
  • Növénytermesztési integráció működtetése, termelőkkel való kapcsolattartás
  • Terményfelvásárlás irányítása, gabonaszárító-telep irányítása
  • Inputanyag értékesítés termelők számára
  • Növénytermesztési szolgáltatás irányítása, összehangolása a saját termeléssel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • A növénytermesztés iránti szakmai elhivatottság
  • Felelősségvállalás
  • Növénytermesztési tapasztalat
  • Könnyű kapcsolatteremtő képesség, kellő határozottság döntések meghozatalához, nyitott személyiség
  • Új technikák, technológiák megismerésére
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Növényvédelmi szakmérnök végzettség
  • Digitalizáció terén szerzett tapasztalat
  • Terménykereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony határozatlan időre;
  • Stabil vállalati háttér és infrastruktúra;
  • Változatos, sokszínű munka;
  • Szakmai fejlődés lehetősége és támogatása
  • Hosszú távra tervezhető állás

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Vasmegyer

"Jelentkezem" gombra kattintva, önéletrajz elküldésével.