Cornexim Kft

Jelenleg

Nemzetközi Logisztikai menedzsert (ügyintézőt)

keresünk

Feladatok:

    Az import és export tevékenység támogatása, Heti fuvarfeladatok szervezése tehergépjárművek számára, saját áru szállítások koordinálása, A szállítások és a készletmozgások nyomon követése, Kapcsolattartás a megbízóval, partnerekkel, szállítással és készlettel kapcsolatos adatok és dokumentumok napra készen tartása, Folyamatos kapcsolattartás a vezetőkkel

Elvárások:

    Logisztikai, gazdasági vagy pénzügyi végzettség, Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat, legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, Felhasználói szintű MS Office ismeretek, Word és Excel, kiváló kommunikációs készség

Kínálunk:

    Versenyképes alapbér, Szakmai fejlődés lehetősége, Stabil, megbízható háttér, Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.