Nemzetközi kárreferens munkatárs

  • Cég neve

    Generali Biztosító Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

A Generali Biztosító Zrt. leányvállalata az Európai Utazási Biztosító Zrt.

Nemzetközi kárreferens munkatársat

keres.

Feladataid lesznek:

  • kárbejelentések nyilvántartásba vétele, rögzítése,
  • kárügyekhez kapcsolódó dokumentumok bekérése, tartalmának ellenőrzése, kárelbírálás, kárszakértés, kárkifizetés,
  • kárügyekkel kapcsolatos egyeztetések az ügyfelekkel levélben, telefonon és személyesen,
  • informatikai fejlesztések kapcsán tesztelési, javaslattételi feladatok,
  • együttműködés, kapcsolattartás társterületekkel, partnerekkel, szakértőkkel, külföldi szolgáltatókkal,
  • ügyfélszolgálati feladatok ellátása.

Kit keresünk?

Egy önálló, kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel és kiváló problémamegoldó készséggel rendelkező, ügyfélorientált kollégára van szükségünk, aki:

  • legalább középfokú iskolai végzettségű,
  • angol nyelvtudása min. középfokú és aktív szóban és írásban is,
  • Microsoft Word és Excel, valamint az Internet felhasználói szintű ismeretével rendelkezik,
  • nyitott az új ismeretekre,
  • pozitív attitűddel és magas empatikus képességgel bír,
  • munkavégzésében igényes, pontos, precíz,
  • magas stressztűrő képesség, rugalmasság jellemzi.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Pozíció betöltése során előnyt jelent:

  • további idegen nyelv ismerete,
  • releváns szakmai tapasztalat (telefonos és személyes ügyfélszolgálaton és kárrendezésen szerzett tapasztalat).

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • Iroda - megújult környezetben, jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító megújult Váci úti székházában (1132 Budapest, Váci út 36-38.).
  • Rugalmasság - home office lehetőség próbaidő után megegyezés szerint (hibrid munkavégzés formájában).
  • Fejlődési lehetőség - belső képzések (We Learn, English week), és számos olyan lehetőség, ahol bővítheted a szakmai tudásod.
  • Sport és kikapcsolódás - ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található, emellett csoportos sporttevékenységekre is van lehetőséged (pl. TRX, jóga). Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőséget kínál és medencével vár. Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Étkezés - ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Juttatások - béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot, baleset-, és életbiztosítást, magánnyugdíjpénztári hozzájárulást és kafetériát is.
  • Tegyünk jót - Szerepet vállalhatsz a vállalat társadalmi felelősségvállalási törekvéseinek megvalósításában.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Kárszakértő