Szenvedélyünk a logisztika.
Felkapjuk, tároljuk, csomagoljuk, szervezzük, elvisszük, elhozzuk.
Mint a sivatagi szél, hiszen mi mindig célba érünk.
Fontos nekünk, hogy Te azt a feladatot végezd, amiben igazán jó vagy.
Fontosak Neked a változatos feladatok? Önállóan és gyorsan dolgozol?
Csatlakozz hozzánk most!

Nemzetközi fuvarszervező

pozícióba keressük új munkatársunkat!

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése, lebonyolítása és rögzítése
  • Ügyfélkör kiépítése, forgalom növelése, új megbízók akvirálása
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, alvállalkozókkal
  • Árajánlatok és egyéb kalkulációk készítése, letárgyalása
  • Az esetlegesen előforduló reklamációk kezelése
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, pontos adminisztrálása

A feladat betöltéséhez elengedhetetlen:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Biztos angol nyelvtudás
  • Pontos adminisztráció

Ami előnyt jelent:

  • Szállítmányozásban vagy telefonos értékesítésben szerzett 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Egyéb nyelvismeret
  • Szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat
  • Piaci kapcsolatok

Szükséges kompetenciák:

  • „Sales Driven” egyéniség
  • Dinamikus, önállóan dolgozni tudó személyiség
  • Határozottság
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Stressz-tűrő képesség
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Problémamegoldó- és szervező készség

Amit cserébe kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés
  • Emberközpontú, családbarát vállalati kultúra
  • Jó csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Boráros tértől 2 HÉV megálló

    Nálunk vidám, profi csapat, kemény munka, piaci verseny, és egy megbízható cég stabilitása vár! Hisszük, hogy munkatársaink hozzájárulnak vállalatunk fejlődéséhez, és elkötelezettek vagyunk abban, hogy fejlesszük őket.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha mersz kockáztatni és nem riadsz vissza a felelősségteljes munkától, akkor küldd el önéletrajzodat bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva „Nemzetközi fuvarszervező” jeligére.