Labornum Kft.
Munkatársat keresünk

Nemzetközi értékesítő

pozícióba.
Több mint 10 éve működő szakmailag elismert magyar tulajdonú cégünk ipari és háztartási víztisztítók kis-, és nagykereskedelmével foglalkozik. Olyan nemzetközi értékesítő munkatársat keresünk, aki kiemelt ügyfélként kezeli meglévő partnereinket és proaktívan keresi az új üzleti lehetőségeket.

Főbb feladatok, munkák:

  • erőteljes piacbővítés, főként a német és osztrák piacon, valamint skandináv piacokon
  • potenciális viszonteladói partnerek felkutatása, tárgyalások lebonyolítása
  • meglévő viszonteladói partnerekkel aktív kapcsolattartás
  • megrendelések felvétele és nyomon követése
  • a vállalat képviselete nemzetközi szakmai kiállításokon és más üzleti utakon
  • értékesítést támogató anyagok előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • nemzetközi kereskedelemben szerzet minimum 5 éves tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • kommunikáció képes német nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs, tárgyaló és szervező készség
  • ügyfélcentrikusság és probléma megoldó attitűd
  • dinamikus, önálló munkavégzésre képes, céltudatos személyiség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat, utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés (bejelentett fix munkabér) + jutalék
  • teljesítményarányos bónusz rendszer
  • telefon
  • laptop
  • szakmai továbbképzések
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • jó hangulatú csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

400.000 - 600.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

2330 Dunaharaszti, Szondi György utca 71.

Amennyiben szívesen dolgozna csapatunkban, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, jövedelemigényének megjelölésével.