Ügyfelünk egy piacvezető ingatlanfejlesztő és generálkivitelező cégcsoport, amelyik 3 országban van jelen. Aktívak a lakásépítés és a kereskedelmi ingatlanok piacán egyaránt. Évente több tíz milliárd forintnyi épületet építenek és adnak át. Budapesti központjukba keresünk egy új kollégát, akinek a feladata a beszerzés központosítása és nemzetközivé tétele, valamint a folyamatok optimalizálása.

NEMZETKÖZI BESZERZÉSI MANAGER (Építőipari anyagok és szolgáltatások)

Feladatok:

  • társosztályok, vezetők igényeinek felmérése,
  • alvállalkozók/beszállítók felkutatása és versenyeztetése nemzetközi szinten,
  • külföldi vásárok látogatása, kapcsolatépítés,
  • építőipari technológiai újdonságok felkutatása, megértése, prezentálása,
  • ártárgyalásokon való részvétel,
  • beszállítói auditok,
  • KPI-ok, SLA-k meghatározása, letárgyalása,
  • együttműködés a tulajdonosokkal, műszaki igazgatóval és előkészítő munkatársakkal,
  • beszerzési folyamatok optimalizálása.

Elvárások:

  • agilis személyiség,
  • „deal-maker” attitűd,
  • jó kapcsolatteremtő,
  • rutinos tárgyaló,
  • felsőfokú végzettség,
  • műszaki érzék,
  • (nemzetközi) stratégiai beszerzésben szerzett 3 éves tapasztalat,
  • minimum középfokú angolnyelv-tudás,
  • mobilitás, utazási hajlandóság
  • tájékozottság és érdeklődés az építészeti/gépészeti/elektromos rendszerek területén.

előny:

  • széles kivitelezői kapcsolati tőke,
  • külföldi kivitelezési árak ismerete,
  • románnyelv-tudás.

Ajánlat:

  • versenyképes fizetési csomag,
  • dinamikusan fejlődő cégcsoport.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, céges autó, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.