Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Szerkezetépítési, valamint épülettechnikai (elektromos és gépész) csapatunkba a M3 metróvonal állomás-felújítási projektjére keresünk talpraesett, jó problémamegoldó képességgel bíró művezető munkatársat.

MŰVEZETŐ (M3 METRÓ FELÚJÍTÁS)

(Job-ID: req27732)

Feladatok:

  • metróállomások felújítási munkálatai során az alvállalkozók, fizikai dolgozók építéshelyi irányítása

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség (magasépítő technikus)
  • ELŐNY: MS Project, AutoCad
  • ELŐNY: felelős műszaki vezetői jogosultság

Amit kínálunk:

  • Az ideális jelölt rendelkezik néhány év szerkezetépítésben, épületgépészeti és/vagy elektromos (érősáramú) területen szerzett szakmai tapasztalattal, jól bánik a hozzá beosztott munkásokkal, kezelni képes az esetleges konfliktusokat. Előny, ha rendelkezik felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel és jól tud alkalmazkodni az építéshelyi körülményekhez.

STRABAG ÉPÍTŐIPARI ZRT
Miskei Anita
Gábor Dénes u. 2. (Infopark D.)
1117 Budapest
+36 1 358-5417
strabag.hu