Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Mert siker csak együttműködésből születhet.

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig.

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos továbbképzéséről, szakmai fejlődéséről. Az építéshelyen kivitelezésben dolgozók téli és nyári teljes munkaruházatot kapnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

Az M3-as metró állomások felújító csapatába keresünk határozott és jó problémamegoldó képességgel bíró

MŰVEZETŐ (METRÓ FELÚJÍTÁS)

(Job-ID: HU-2017-022657)

munkatársat.

Művezetőként feladata lesz többek között a felújítási munkálatok során az alvállalkozók, fizikai dolgozók építéshelyi irányítása.

Feladatok:

  • Az M3-as metró állomások felújításának helyszíni, közvetlen termelésirányítása, szükség esetén egyedi munkarendben

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség (magasépítő technikus)
  • konfliktuskezelő képesség
  • problémamegoldó képesség
  • szervezőképesség

    Az ideális jelölt rendelkezik legalább 5 év magasépítésben szerzett szakmai tapasztalattal, jól bánik a hozzá beosztott munkásokkal, kezelni tudja az esetleges konfliktusokat, és nem okoz neki gondot a problémák eredményes megoldása sem. Előny, ha rendelkezik felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel és jól tud alkalmazkodni az építéshelyi körülményekhez.

    Ha fontos Önnek a biztonság és a változatos munkavégzés, várjuk jelentkezését.

Érdeklődés esetén jelentkezéséhez töltse ki
online nyomtatványunkat a bruttó fizetési igény megjelölésével,
valamint csatolja önéletrajzát is!

STRABAG Általános Építő Kft.
Tóth Andrea Anna
Human Resource Consultant
Gábor Dénes utca 2.
H-1117 Budapest
Tel.: +36 1 358-5281
strabag.hu

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Művezető (metró felújítás)
  • Hirdető cég: Strabag Általános Építő Kft./közlekedésépítés
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Az M3-as metró állomások felújításának helyszíni, közvetlen termelésirányítása, szükség esetén egyedi munkarendben
  • Elvárások: középfokú szakirányú végzettség (magasépítő technikus) konfliktuskezelő képesség problémamegoldó képesség szervezőképességAz ideális jelölt rendelkezik legalább 5 év magasépítésben szerzett szakmai tapasztalattal, jól bánik a hozzá beosztott munkásokkal, kezelni tudja az esetleges konfliktusokat, és nem okoz neki gondot a problémák eredményes megoldása sem. Előny, ha rendelkezik felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel és jól tud alkalmazkodni az építéshelyi körülményekhez. Ha fontos Önnek a biztonság és a változatos munkavégzés, várjuk jelentkezését.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-11-30