Build-Log Solution Kft
Munkatársat keresünk

Műszakvezető raktáros

pozícióba.
A Build-Log Solution Kft komplex raktárlogisztikai feladatokat lát el, innovatív megoldásokkal járulva hozzá partnereink üzleti sikeréhez, ezáltal biztosítva saját, és ügyfeleink hosszú távú fejlődését.
Rugalmas, vevőorientált, egyéni igényeket figyelembe vevő megoldásaink révén bármely, a logisztika területén megoldást kereső vállalat részére kínáljuk szolgáltatásainkat.
Dabason, az ipari parkban elhelyezkedő telephelyünkön egy új, a mai követelményeknek megfelelő raktárban valamint kültéri tárolóterületen látjuk el logisztikai feladatainkat.

Főbb feladatok, munkák:

Dabason, az ipari parkban elhelyezkedő telephelyünkön egy új, a mai követelményeknek megfelelő raktárban valamint kültéri tárolóterületen látjuk el logisztikai feladatainkat, amelyek magas színvonalú ellátáshoz keresünk Raktár Műszakvezetőt.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 3 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Nagyon jó munkaszervezői képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • teljesítményorientált színvonalas bér
  • munkába járás támogatása
  • fejlődési lehetőségek
  • képzési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2371 Dabas, Kandó Kálmán utca

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérem csatolja önéletrajzát.