Műszakvezető

  • Cég neve

    McDonald’s

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Heves,Hatvan,Bibó istván utca 1

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

McDonald’s

Szeretnél részt venni egy újonnan nyíló étterem sikeres vezetésében?

Ne szalaszd el a lehetőséget, jelentkezz a hatvani étterembe

pozícióba

Hatvanban épülő éttermünkbe keresünk Műszakvezető kollégákat, ahol stabil munkahely, jövedelem és egy nagyon jó társaság vár!

Főbb feladatok, munkák

·        Lehetőséged van karriert építeni, szakértővé válni az éttermi műszakok irányításában.

·        Az étteremvezetővel szorosan együttműködve rálátásod lesz az étterem irányításával kapcsolatos feladatokra: nem jelent majd akadályt a gépek működésének és a termékek minőségének ellenőrzése, de még a napi főpénztár zárási teendők sem fognak ki rajtad.

·        konyhai feladatok mellett alkalmad lesz közvetlen kapcsolatot tartani a vendégekkel és profi szinten kezelni a vásárlói panaszokat.

·        Hozzájárulsz a sikeres műszakok megvalósulásához a napi célok meghatározásával és lekövetésével.

·        dolgozói beosztások, tréning tervek ellenőrzése mellett lehetőséged lesz aktívan részt venni a személyzet teljesítmény-értékelésében.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

·        Megfelelő ambícióval, jó kommunikációs képességgel rendelkezel.

·        Nagyszerű vezetői adottságaid vannak.

·        Szeretnél egy összetartó csapatban dolgozni, valami újnak a része lenni.

Egyéb információ

Jelentkezni szakmai önéletrajz elküldésével tudsz az alábbi email címen: Várjuk pályázatodat!

Amit kínálunk

·        Műszakpótlékokkal együtt a fizetésed bruttó 432 000 Ft, emellett jutalmakban is részesülhetsz.

·        Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk és ezen felül 20% kedvezményt a Mekis termékekre

·        Jelenléti pótlékkal is ki tud egészülni a béred

·        Stabil, megbízható munkahelyen egy szuper csapat tagja leszel

·        Hosszú távú karrierlehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás