Műszakvezető

  • Cég neve

    AD Plastik Tisza Kft

  • Munkavégzés helye

    3580 Tiszaújváros

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A műszak munkavállalóinak vezetése és beosztása a terv teljesítése érdekében.
  • Gyártás során észlelt események dokumentálása és jelentése.
  • Napi műszakjelentés elkészítése.
  • Műszak termelésének irányítása, munkavállalók koordinálása napi terv alapján.
  • A minőségügyi folyamatok előírások ismerete és betartatása.
  • A műszakban dolgozók képzése, motiválása és vezetése.
  • Esetleges folyamatfejlesztési és hatékonyságnövelési javaslatok tétele.
  • Társrészlegekkel való szoros együttműködés.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség.
  • Hasonló pozícióban eltöltött minimum 1 év.
  • MS Office felhasználó szintű ismerete.
  • Általános környezet-, egészség- és munkavédelmi ismeretek.

Előnyt jelent

  • Műanyag fröccsöntő és fúvógépek ismerete.
  • Manufacturing Execution System (MES) rendszer ismerete.
  • Lean központú gondolkodás.

Amit kínálunk

  • Stabil gazdasági háttér
  • Hosszú távú munkahely
  • Béren kívüli juttatás
  • Változatos feladatok
  • 8 órás – 3 műszakos – munkarend (hétfőtől-péntekig)
  • Alapbér + kiemelt bérpótlékok (délutáni munkavégzés: 20% - éjszakai munkavégzés: 50%)
  • Azonnali munkakezdési lehetőség

Tájékoztatunk, hogy Társaságunknál a HR tevékenységet Outsourcing szolgáltatás keretében az ALFA-HUMAN Kft. látja el. Ennek értelmében a Profession álláshirdető portálon keresztül beküldött önéletrajzodat a hirdető munkáltatónál érvényben lévő Adatkezelési szabályzat előírásai alapján, az ALFA-HUMAN Kft. munkatársa kezeli. Pályázati anyagodat a HR részleg az AD Plastik Tisza Kft. szervezetén belül, a pályázati anyag beérkezését követően az illetékes vezető(k) részére továbbítja.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az AD Plastik Tisza Kft. a régió dinamikusan fejlődő autóipari és más műszaki terméket igénylő ipari gyártók elismert beszállítója. A cég fő tevékenysége: a hőre lágyuló műanyagok fröccsöntéssel és extrúziós fúvással történő feldolgozása és összeszerelése.

Magyar nyelvű önéletrajz beadásával.