Műszakos Laboráns (4 műszakos munkarend)

  • Cég neve

    Birla Carbon Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    3580 Tiszaújváros

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Várjuk azon pályázók jelentkezését, akik szívesen részt vennének egy multinacionális cég termelési folyamatainak működtetésében.

Elvárások

  • Legalább középfokú  szakirányú végzettség (érettségi, technikum)
  • (vegyésztechnikus)
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • önállóan és csapatmunkában történő munkavégzés
  • flexibilis, jó probléma megoldó képesség

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Teljesítmény alapú bónusz,
  • Személyre szabható cafetéria rendszer,
  • Magánegészségügyi szolgáltatás
  • 13. havi fizetés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A Birla Carbon Hungary Kft az Aditya Birla csoport tagja.
A cégcsoport a világpiac vezető ipari korom gyártója. Mint globális, indiai tulajdonú cégcsoport 120 000 alkalmazottal világszerte olyan értékekre építi működését mint az Elkötelezettség, Integritás, Sebesség, Szenvedély és Összehangoltság.
Vállaltunk  kapacitásbővítő beruházása miatt keres új munkatársakat!

Kérjük a pályázatot  és a bizonyítvány másolatokat   Nagy Attila HR Igazgató részére küldje meg!