Hazai fejlesztésű elektromos jármű sorozat gyártásának elindításához keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe

Műszaki menedzser

Főbb feladatok, munkák:

    • Beszállítók felkutatása, versenyeztetése,
    • Alkatrész rendelések koordinálása, utógondozása,
    • Gyártási projekt kimutatások készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú végzettség (Műszaki menedzser vagy Gyártástechnológus mérnök szakon)
    • Műszaki területen és / vagy gyártástechnológiában szerzett szakmai tapasztalat
    • Angol nyelvismeret (elsősorban írásban)
    • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete,
    • Önálló munkavégzés,
    • Jó problémamegoldó és együttműködési képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Gépészeti 3D tervező szoftver ismerete

Amit kínálunk:

    • Inspiráló környezet,
    • Versenyképes jövedelem,
    • Folyamatos szakmai kihívások,
    • Hosszú távú munkavégzés egy dinamikusan fejlődő vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

8171 Balatonvilágos

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát.