Tech People Hungary Kft.

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Műszaki beszerző / Technischer Einkäufer (ZJ)

Feladatok:

  • Gépek, műszaki berendezések, alkatrészek beszerzése (Beschaffung technischer Produkte, von Maschinen und Anlagen, Bau- und Ersatzteilen oder Roh- und Betriebsstoffen)
  • Műszaki rajzok értelmezése;
  • Beszállító partnerek felkutatása, kiválasztása;
  • Kapcsolattartás nemzetközi partnerekkel, beszállítókkal NÉMET/ANGOL nyelven;
  • Ártárgyalások, egyeztetések lebonyolítása, szerződések előkészítése;
  • Beszerzési költségek folyamatos optimalizálása;
  • Beszállítói teljesítmény értékelések lebonyolítása;
  • Beszállítói auditok előkészítése;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, központi beszerzéssel.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronika vagy műszaki menedzser);
  • 2-5 év multinacionális gyártócégnél (preferáltan AUTÓIPAR, ELEKTRONIKA, GÉPIPAR, NEHÉZIPAR, FÉMMEGMUNKÁLÁS vagy MŰANYAGIPAR) műszaki beszerzési területen szerzett tapasztalat (műszaki beszerző, Strategic Buyer, Purchaser, Technischer Einkäufer);
  • Gyakorlat GÉPEK, MŰSZAKI BERENDEZÉSEK, alapanyagok, alkatrészek beszerzésének folyamatában;
  • Műszaki rajz olvasási készség;
  • Aktív NÉMET (vagy angol) nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség;
  • Projektszemlélet, önálló, precíz munkavégzés;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós környéke