Műszaki beszerző

  • Cég neve

    Continental Dohányipari ZRT.

  • Munkavégzés helye

    3980 Sátoraljaújhely, Dohány utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Műszaki és egyéb anyagok határidőben történő beszerzése
  • A műszaki- és egyéb anyag- készletekkel való gazdálkodás, az optimális készlet- és költségszint meghatározása és betartása
  • A meglévő partneri kör kezelése, új beszállítók felkutatása, ajánlatkérések, reklamációk kezelése
  • A szakterülethez kapcsolódó piac alakulásának folyamatos figyelése, elemzése, a trendek, új lehetőségek, árszínvonal előrejelzése
  • A beszállítók folyamatos elemzése, minősítése, kategorizálása, szerződéskötés
  • Vezetői döntés-előkészítésben történő aktív részvétel
  • Beszerzési folyamat fejlesztésének támogatása
  • Különböző ajánlatkérések, megrendelések, egyéb belső- és külső levelek, írásos anyagok és kimutatások elkészítése, kiértékelése
  • Havi jelentések/kimutatások készítése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS-Office magas fokú ismerete és aktív használata
  • Műszaki rajzok olvasása
  • Rátermett, megbízható, precíz, motivált személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Masszázs

Céginformáció

Magyar családi tulajdonban álló magáncég, amely több Európában működő dohányipari vállalatot egyesít.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem küldje el szakmai önéletrajzát.