FŐNIX MMK Nonprofit és Közhasznú Kft. logo

Munkaügyi ügyintéző

  • Cég neve

    FŐNIX MMK Nonprofit és Közhasznú Kft.

  • Munkavégzés helye

    1132 Budapest, Váci út 40.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A HR adminisztrációs tevékenység teljeskörű ellátása, HR ügyfélfogadás működtetése, a munkatársak felmerülő kérdéseinek megválaszolása
  • A munkavállalói adatbázis folyamatos karbantartása
  • A munkaviszony létesítésével, módosításával és megszüntetésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Munkaviszonyhoz kapcsolódó munkaügyi, munkajogi dokumentumok naprakészen tartása
  • Adatszolgáltatási, előkészítési és ellenőrzési feladatok ellátása a bérszámfejtés és TB ellátások elszámolásával kapcsolatosan, ebből adódóan folyamatos kapcsolattartás a bérszámfejtővel
  • Munkáltatói igazolások elkészítésének támogatása
  • Belső szabályzatok és eljárások frissítése
  • Oktatások szervezése és megtartása
  • Toborzást támogató feladatok ellátása (pl. interjú szervezés)
  • Adatszolgáltatási, riportkészítési feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás és folyamatos együttműködés társosztályokkal, telephelyekkel, vezetőkkel és külső partnerekkel
  • Koordinálja az orvosi alkalmassági vizsgálatokat
  • Gondoskodik az előírások szerinti adatszolgáltatásokról, nyilvántartások vezetéséről.
  • Részt vesz a munkaügyi folyamatok újragondolásában, és átalakításában.

Elvárások

  • Munka Törvénykönyvének naprakész ismerete
  • MMK-s foglalkoztatás fortélyainak ismerete
  • a 327/2012. (XI.16.) Kormány rendeletének az ismerete
  • 2011. évi CXCI. törvény ismerete a megváltozott munkaképességűek ellátásáról
  • Stabil tudás és gyakorlat a fent nevezett feladatok ellátásában
  • Magabiztosan kezeli az Office programokat (Word, Excel, Outlook)
  • Jó adminisztrációs készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jókedvű, precíz, együttműködő, megoldás fókuszú személyiség
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság a telephelyek között

Céginformáció

Vállalatunk, a Főnix MMK Nonprofit és Közhasznú Kft. elsősorban megváltozott munkaképességűeket foglalkoztat, termelőtevékenységet végez magyar és nemzetközi cégek számára. Cégünk folyamatosan bővül, folyamatosak a fejlesztéseink, egyre több ügyféllel és telephelyen dolgozunk. A fejlődésünk következtében keresünk vidám, gyors, együttműködő, megoldáskereső, precíz és egyben profi munkaügyes
munkatársat belvárosi irodánkba.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el bérigény megjelölésével szakmai önéletrajzát a jelentkezem gombra kattintva.