Munkaügyi szakértő (Bicske)

  • Cég neve

    SPAR Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Bicske

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok vagy
    • Német felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Feladatok:

  • A vállalatnál működő munkaidő menedzsment rendszer jogszabályi megfelelőségének biztosítása
  • Munkaügyi ellenőrzésekben történő képviselet
  • Jogszabályi változások nyomon követése, implementálása
  • A szervezet szakmai támogatása
  • Üzemorvosi szolgálatokkal történő rendszeres kapcsolattartás
  • Szakmai területét érintő vállalati szabályzatok frissítése
  • Szoros együttműködés a vállalat jogi és minőségbiztosítási csapatával
  • Kapcsolattartás a vállalatnál működő érdekvédelmi szervezetekkel

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú végzettséget
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudást
  • Magas fokú szakmai ismereteket, minimum 3 éves szakmai tapasztalatot munkajog/munkaügy területén
  • Folyamat és rendszer szintű gondolkodásmódot
  • Hatékony időmenedzsmentet
  • Proaktív, önálló munkavégzést
  • Agilis és innovatív személyiséget és gondolkodást
  • MS Office felhasználói szintű ismeretét
  • B kategóriás jogosítványt
  • Előnyt jelent:
  • Munkajogi szakokleveles tanácsadó végzettség
  • MS Excel kiemelkedő ismerete
  • SAP HR modul ismerete
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 13. havi juttatást
  • SPAR dolgozói kedvezményt, a belépéstől kezdődően 15% - az aktuális szabályzat szerint, havi 120.000 Ft vásárlási keretösszegig
  • Egyéb vásárlási kedvezményeket partnereinknél
  • Egészségbiztosítási csomagot
  • Hűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatást
  • Munkába járás támogatása
  • Magas minőségű vállalati laptopot és mobiltelefont korlátlan mobilinternethasználattal
  • Home office lehetőséget
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, nemzetközi fejlődési lehetőséget
  • Nyelvtanulási lehetőséget
  • Mentorprogramot, ami segíti a betanulásod

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció