Munkaügyi referens

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Pest,Budapest IX. kerület

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Menton Jobs

Budapesti csapatunk folyamatos bővülése miatt keressük új kollégánkat munkaügyi referens pozícióba.
Várjuk jelentkezésed, ha pontosan és precízen végzed a munkád. Nagyobb terhelés sem jelent problémát,és tisztában vagy a foglalkoztatási szabályokkal.

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • Be-és kiléptetéssel kapcsolatos feladatok elvégzése ügyviteli szoftver használatával
  • A munkavállalók foglalkoztatásához kapcsolódó dokumentumok (munkaszerződések, módosítások, nyilatkozatok, igénylők…) ellenőrzése, ügyviteli rendszerbe való feltöltése
  • Bérszámfejtési folyamat támogatása a számfejtéshez szükséges különböző dokumentumok ellenőrzésével, feltöltésével
  • Harmadik országbeli munkavállalók foglalkoztatásának adminisztratív támogatása
  • Készpénzes bérkifizetések koordinálása
  • Munkavállalói dokumentumok archiválása
  • Folyamatos együttműködés a munkaügyi irodával, projektvezetőkkel és asszisztensekkel

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Munkaügyi, illetve munkaerő-kölcsönzési területen szerzett tapasztalat
  • Multitasking
  • Rendszerszemlélet, szisztematikus gondolkodás
  • Pontos, precíz munkavégzés

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

  • HR és/vagy munkaügyi végzettséggel rendelkezel
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudásod

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőségeket
  • Versenyképes bérezést
  • Fiatalos, jó hangulatú csapatot
  • Modern, felszerelt irodai környezetet
  • Telefon + laptop

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854