Munkaügyi munkatárs

  • Cég neve

    Bastion Security Kft.

  • Munkavégzés helye

    1036 Budapest, Bécsi út 81.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos adminisztráció
  • A munkaügyi dokumentáció (munkaszerződések, munkaköri leírások, egyéb jogszabály alapján szükséges dokumentumok) elkészítése a társosztályok által szolgáltatott adatok alapján
  • Fegyelmi ügyekkel, munkaviszony megszüntetésével kapcsolatos dokumentumok elkészítése
  • A személy ügyi anyagok naprakészen tartása
  • Munkáltatói igazolások kiállítása
  • Adatszolgáltatás a munkavállalói adatbázis naprakészen tartásához
  • Közreműködés a munkaügyi feladatok, tevékenységek fejlesztésében
  • Szoros együttműködés bérszámfejtéssel, zárásokban való részvétel
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, munkavállalókkal

Elvárások

  • Kiváló a kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Pontosság, precizitás
  • Hasonló területen szerzett legalább 3-5 év munkatapasztalat
  • Magabiztos, felhasználói szintű MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Precíz és önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • középfokú munkaügyi végzettség
  • TB és bérügyintézői végzettség
  • Hasonló területen (személy,-és vagyonvédelem) szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Állatbarát iroda
  • Családias, összetartó csapat
  • Korlátlan tea, és kávéfogyasztás, gyümölcsnap
  • Utazástámogatás
  • Home office lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Budapest III. kerületi jól megközelíthető irodánkba keresünk munkaügyi munkatárs főállásba, hosszú távra, azonnali kezdéssel.

Érdeklődni és jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva, bérigény megjelölésével.