Munkaügyi-, bér- és TB ügyintéző

  • Cég neve

    AKI Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1093 Budapest, Zsil utca 3-5.

  • Fizetés

    Bruttó 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Munka- és megbízási-szerződések, munkaszerződés-módosítások elkészítése
  • Munkavállalók személyi anyagainak karbantartása
  • Munkaügyi- és munkaidő nyilvántartások vezetése, naprakészen tartása
  • A munkavállalók keresőképtelenségével és az egészségbiztosítási pénzbeli ellátásokkal összefüggő feladatok ellátása
  • Munkabérek és bérjellegű kifizetések számfejtésének előkészítése
  • Biztosítotti bejelentések, időszaki járulékbevallások, TB kifizetőhelyi elszámolások és KSH statisztikák benyújtása
  • Üzemorvosi alkalmassági vizsgálatok szervezése
  • Toborzási feladatok ellátása
  • Belső adatszolgáltatások elkészítése
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, társ szervezeti egységekkel
  • Céges közösségi programok szervezése

Elvárások

  • Középfokú végzettség / érettségi
  • Felhasználói szintű szintű MS Office ismeret
  • TB- és bérügyintézői képesítés
  • Munkajog naprakész ismerete
  • Legalább 3-5 év munkatapasztalat hasonló területen
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Önállóság és csapatmunkára való képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Monotonitás tűrés

Előnyt jelent

  • KIRA központosított illetményszámfejtő rendszer ismerete

Amit kínálunk

Alkalmazotti jogviszony kezdéskor 1 éves határozott, majd határozatlan idejű szerződéssel

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • egy családias és jó hangulatú csapat tagjává válhatsz
  • folyamatos lehetőséged lesz a szakmai fejlődésre és tapasztalatszerzésre, szakmai képzéseken történő részvételre
  • aktívan részt vehetsz meglévő folyamataink fejlesztésében és új folyamatok kialakításában
  • munkába járásodat 100%-ban térítjük
  • munkavégzésedhez laptopot és mobiltelefont biztosítunk

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az Agrárközgazdasági Intézet az agrártárca háttérintézményeként működik. Hosszú évtizedek óta Magyarország legjelentősebb agrárközgazdasági adatbázisokkal és szakpolitikai tapasztalattal rendelkező, köz- és állami feladatokat ellátó kutató- és tudásközpontja.

  • A „Jelentkezem” gombra kattintás után szakmai önéletrajz csatolásával
  • Jelentkezéseddel automatikusan hozzájárulsz adataid kezeléséhez. Az AKI Nonprofit Kft. Toborzási adatvédelmi tájékoztatója megtalálható honlapunkon a Karrier menüpont alatt.