ETNA Kft.
  • A 25 éve stabilan működő, generálkivitelezéssel és belsőépítészettel foglalkozó cégünk dinamikus csapatába keres új kollégát.

  • Munkahelyi mérnök/művezető

    Főbb feladatok, munkák:

      • helyszíni építésvezető munkájának támogatása
      • az építkezések helyszíni munkafolyamatainak részleges irányítása
      • az építkezések organizációs rendjének fenntartása
      • alvállalkozók és saját állomány munkájának építésvezetést támogató vezetése és ellenőrzése
      • a munkavégzéshez szükséges alapanyag kalkulációk, ajánlatkérések és rendelések elvégzése
      • a munkavégzéshez szükséges eszköz- és gépellátottság biztosítása
      • kivitelezési ütemterv folyamatos kontrollálása, határidők betartása, betartatása
      • munkavállalók jelenléti ívének leigazolása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • min. középfokú szakirányú végzettség és/vagy legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
      • pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk
      • alapvető és naprakész anyagismeret a magasépítés területén
      • emberek irányításában szerzett tapasztalat
      • elhivatottság, proaktív hozzáállás, önállóság
      • jó szervező és problémamegoldó képesség
      • terhelhetőség, határozott fellépés

    Amit kínálunk:

      • versenyképes fizetés
      • fix fizetésen felül teljesítményalapú prémium
      • laptop és mobiltelefon, későbbiekben céges autóhasználat
      • folyamatos szakmai kihívás, változatos, exkluzív projektekben való részvétel
      • különleges építészeti és prémium belsőépítészeti megoldások
      • innovatív tervezők és képzett projektvezetők
      • technológiai továbbképzések
      • változatos munka, fiatal csapat

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Kivitelező, General kivitelező
    • Projektmenedzsment
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és szívesen lennél lendületes csapatunk tagja, akkor nyomj a Jelentkezem gombra. Kísérőleveledben kérjük tüntesd fel a bérigényed.