Munkaerő-közvetítési üzletágvezető

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Budapest,Budapest IX. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Menton Jobs

A Menton Jobs cégcsoport 2016 óta meghatározó szereplője a magyar munkaerő piacnak. Közel 1900 fős kölcsönzötti állományunk és 1000 fős iskolaszövetkezetünk nyújt megoldást a KKV és nagyvállalati szektor munkaerő problémáik megoldására.

2022-ben cégcsoportunk megszerezte a Külügyminisztérium által akkreditált Minősített Foglalkoztatói státuszt, melynek segítségével fejlődésünk még dinamikusabbá vált.

Dinamikusan fejlődő társaságunk számára keressük közvetítési-üzletágvezetőnket.

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • A közvetési üzletágban elvárt növekedési és bevételi céljainak biztosítása
  • Új üzleti lehetőségek feltérképezése, kialakítása,- és megvalósítása
  • Új és meglévő ügyfélkörrel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Időszakos partnerlátogatások
  • Futó megrendelések, megbízások nyomon követése
  • Kollégák munkájának ellenőrzése, támogatása
  • Közvetítési kollégák fejlesztése
  • Folyamatos kapcsolattartás a tulajdonosokkal, cégvezetővel
  • Rendszeres riportok készítése az ügyfelek és a menedzsment felé
  • Kapcsolattartás a vállalat operatív megvalósításáért felelős vezetőkkel, és egyéb társosztályokkal

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Csapat vezetési tapasztalat (minimum 5 fő)
  • Több éves szellemi és fizikai toborzásban tapasztalat
  • Proaktív vállalati szemlélet
  • Kitűnő piacismeret
  • Kitűnő kommunikációs és meggyőző képesség
  • Tárgyalásszintű angol/és/vagy német nyelvtudás
  • Eredmény és profitorientált gondolkodásmód
  • Dinamikus kezdeményező személyiség
  • Átlagon felüli szervezőkészség, kitűnő problémamegoldó és stressztűrő képesség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

  • Több éves közvetítési üzletágvezető tapasztalat
  • Személyzeti szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági végzettség

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Versenyképes Alapbér + Ösztönző jutalék rendszer
  • Céges autó, tankoló kártya
  • Hosszútávú, biztos lehetőség, egy stabil piaci pozícióval rendelkező vállalatnál
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • Képzések
  • Csapatépítő programok