Munkaerő-közvetítési projektvezető

  • Cég neve

    Menton Jobs

    Magyarország,Hajdú-Bihar,Debrecen, Széchenyi u. 11. fszt. 2.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Menton Jobs

A Menton Jobs cégcsoport 2016 óta meghatározó szereplője a magyar munkaerő piacnak. Közel 1900 fős kölcsönzötti állományunk és 1000 fős Iskolaszövetkezetünk nyújt megoldást a KKV és nagyvállalati szektor munkaerő problémáik megoldására.
2022-ben cégcsoportunk megszerezte a Külügyminisztérium által akkreditált Minősített Foglalkoztatói státuszt, melynek segítségével fejlődésünk még dinamikusabbá vált.

DEBRECENI kirendeltségünk lendületes fejlődéséhez a közvetítési csapat tagjaként keressük

Közvetítési Projektvezető munkatársunkat!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

Munkaerő közvetítési projektek önálló menedzselése

Fizikai és szellemi munkaerő toborzása, kiválasztása

Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel

Proaktív jelölt keresés (például LinkedIn, Profession) annak érdekében, hogy megtaláld a legtökéletesebb jelölteket, nálunk kreatív toborzási ötleteidet is kipróbálhatod

Álláshirdetések elkészítése, munkakörökre vonatkozó profilok felépítése, toborzás, akár angol nyelvű előszűrés, és interjúztatás

Jelöltkezelő rendszerünk: HIREIFY napi szintű használata

Adminisztráció, jelentések készítése

Számlázás előkészítése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

Toborzás (szellemi, fizikai)-kiválasztás terén szerzett 2-3 éves tapasztalat

Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat

Felsőfokú végzettség

B2-es angol nyelvtudás

B kategóriás jogosítvány

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

Szolgáltató cégnél kimondottan közvetítési vonalon voltál projektvezető

Felsőfokú HR-es végzettséggel rendelkezel

Autóvezetési tapasztalat

Minél előbb tudsz csatlakozni hozzánk

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

Részese lehetsz egy minősített foglalkoztatói cégcsoport növekedésének

Piaci trendekhez igazodó alapbérben részesülsz, amely évente emelkedik

Az általad vezetett projektek után természetesen bónuszban is részesítünk

Céges LENOVO laptopot, valamint SAMSUNG okostelefont biztosítunk korlátlan használattal

Kirendeltségünk modern, mai trendeknek megfelelő, ahol korlátlan kávé és vízautomata is vár Téged

Olyan csapatban dolgozhatsz, ahol a hétköznapi nehézségekben nem vagy egyedül, közös meetingek és közös feladatok segítenek abban, hogy megoldjuk a problémákat

Cégcsoportunk évente több alkalommal is fergeteges többnapos csapatépítőket szervez