Munkaerő - kölcsönzési projektvezető

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    XIV. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Megtaláltad a számodra tökéletes pozíciót, amennyiben egyszerre érdekel a HR és a munkaügy és szeretnél szorosan együttműködni a munkavállalókkal, segíteni őket mindennapjaikban. Új kollégánkat keressük, aki Munkaerő - kölcsönzési PROJEKTVEZETŐ pozícióban fog hozzánk csatlakozni. A munkakörhöz tartozó feladatok komplexitásának köszönhetően biztosan nem fogsz belefásulni a mindennapokba, amihez a jó hangulat is hozzá járul

Főbb feladatok, munkák:

  • Kölcsönzött munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztráció határidőre történő ellátása
  • Napi kapcsolattartás a kölcsönzött munkavállalókkal, illetve a partnerekkel
  • Szoros együttműködés a bérszámfejtő, pénzügyi, valamint a toborzási csapattal
  • Szabadságok, táppénz, utazási költségtérítések és egyéb elszámolandó tételek feldolgozása
  • Bérszámfejtés előkészítése, adminisztrációja
  • Toborzási-kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel
  • Riportálás a vezetőség felé (heti, havi és ad hoc jellegű riportok)
  • Jelöltek felkutatása/szűrése adatbázisokban, hirdetések útján
  • Egyéni és csoportos interjúk szervezése és lebonyolítása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Munkaügyi feladatok ellátásában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Proaktív, dinamikus, eredményorientált személyiség
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Munkaerő-kölcsönző cég oldalán vagy bérszámfejtési asszisztensként szerzett szakmai tapasztalat
  • HR és / vagy munkaügyi területen folytatott tanulmányok
  • Amit kínálunk:

  • Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége által nyújtott stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how
  • Támogató és megbízható szakmai környezet, stabil vállalati háttér
  • Változatos feladatok,
  • Fejlődési, előre lépési lehetőség, folyamatos szakmai fejlesztés (belső képzések)
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jelentkezés az állásra:

    Várunk Téged, küldd el önéletrajzodat a jelentkezés gombra kattintva és felvesszük veled a kapcsolatot!