Munka-, bér- és TB ügyintéző

  • Cég neve

    Neumann János Egyetem

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Izsáki út 5.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • ​​​​​​Munkavállalók be- és kiléptetése, munkaszerződések és módosítások elkészítése
  • Személyi anyagok és bérszámfejtéshez kapcsolódó anyagok nyilvántartása
  • Munkavállalók adatainak és bérelemeinek rögzítése SAP rendszerben
  • Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása, táppénz, tb. ellátások ügyintézése, határozatok elkészítése, úti/üzemi balesethez kapcsolódó ügyintézés
  • Adó- és járulékbevallás, valamint biztosítotti bejelentések elkészítése
  • Együttműködés az NJE szervezeti egységeivel
  • Részvétel külső és belső adatszolgáltatások elkészítésében

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző végzettség
  • Legalább 3 éves releváns munkatapasztalat
  • Munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Együttműködő, rugalmas, önálló és csapatmunkára alkalmas jellem
  • Jó szervezőkészségű, proaktív, türelmes és nyitott személyiség
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Felelősségteljes hozzáállás, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • TB kifizetőhelyi munkatapasztalat
  • Pályázati adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás
  • Változatos feladatok
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Modern, igényes irodai környezet

Céginformáció

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő (heti 40 óra)
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun vármegye, 6000 Kecskemét, Izsáki út 5. Campus

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével lehet.