BECK AND PARTNERS Kft.
Ki a Megbízónk?

Médiareklámokkal foglalkozó ügyfelünk hirdetési lehetőséget biztosít a spot megjelenítésektől a különböző szponzorációs megoldásokon át egészen az egyedi kreatív hirdetési lehetőségekig.

Értékesítő csapatukat a növekvő és változó igények miatt új taggal bővítenék az alábbi pozícióban:

Multimédia manager

Főbb feladatok, munkák:

  • Televízió, online és rádió hirdetési lehetőségek integrált csomagajánlatainak előkészítése és testreszabása a hirdetni kívánó ügyfelek szükségletei szerint
  • Ügyféligények pontos megértése
  • Értékesítő kollégákkal és társosztályokkal való együttműködés
  • Prezentációs anyagok készítése, prezentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Médiatervezési tapasztalat (különösen televíziós piac)
  • Ügynökségi vagy média osztályon szerzett tapasztalat
  • Alapos médiapiaci ismeretek
  • Kreativitás, kiváló kommunikációs készség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő, egyénileg meghatározott alapbér
  • Cafetéria különböző felhasználási lehetőségekkel
  • Év végi bónusz, a siker garantált :)
  • Home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Projektmanager
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Ha tetszik a lehetőség ne habozz, küldd el önéletrajzodat a "Jelentkezés" gombra kattintva, és beszéljünk a részletekről!