MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Mozis dolgozó (diákmunka - Etele Pláza, hétvége)

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1115 Budapest, Etele út 68.

  • Fizetés

    Bruttó 1 600 - 2 240 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vendégek udvarias kiszolgálása
  • Mozis élmény biztosítása
  • Jegykezelés, pénztárgép kezelése
  • Büfés, báros, éttermi kiszolgálás
  • Termek takarítása, rendben tartása

Munkaidő:

  • Hétfő és vasárnap közötti műszakok vállalásával, leginkább hétvégén heti 20 órában

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos jogviszony igazolás
  • Betöltött 18. életév
  • Vidám, lendületes, vendég-orientált, udvarias, segítőkész személyiség
  • Nagyfokú proaktívitás
  • Közvetlenség
  • Rugalmasság
  • Megbízhatóság
  • EÜ kisköny (amennyiben nincs, elkészítjük)
  • Heti legalább 2-3 nap , ZÁRÓ műszak vállalása!!
  • Ünnepnapok vállalása

Előnyt jelent

  • Minél több műszak vállalása
  • Záróműszak vállalása
  • Legalább havi 3 hétvége vállalása, heti 2 napban
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érvényes EÜ kisköny
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Munkaidő:

A mozi reggel 9 és hajnali 2 óra között van nyitva. Heti szinten készül a beosztás egyéni ráéréssel, a vállalható  műszakok 6-8-10 órásak. Ünnepi és nyári időszakban hétköznapokat is lehet vállalni.

  • Díjazás Mozis dolgozónak:

Bérezési sévok: délelőtt (20:00-ig) , délután (20:00-tól)

Tanítási napokon:
Délelőtt: br. 1600 ft/óra,
Délután: br. 2080 ft/óra

Iskolaszüneti napokon:
Délelőtt: br. 1725 ft/óra,
Délután: br. 2240 ft/óra

Hétvégi napokon:

Ünnepnapokon:
Délelőtt: br. 2500, ft/óra,
Délután: br. 3250 ft/óra

  • Egyenruha: fekete nadrág és sötét cipő,(póló biztosított)

  • A bruttó bér 2024. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 576 601 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved.
  • A 576 601 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

A jelentkezem gombra kattintás után, kérlek csatold az önéletrajzod!