MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság logo

Mozdonyvezető és Tolatásvezető

    MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Szajol

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Tudtad, hogy a MOL Nyrt. Szajol Telepen is működik vasút üzem? Ha valaha megfordult a fejedben, hogy kipróbálnád magad ebben a szakmában, nem kell messzire robognod!

Szajol Telep üzemeltetés csapata várja új munkatársát

MOL Nyrt.

Telep Üzemeltetés szervezete munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, képzést fizetett munkaidőben biztosítunk!

Munkavégzés helye: MOL Nyrt Szajol Telep

Munkakör célja:

  • Aktív részese leszel a napi vasútüzemi forgalmi tevékenységnek. Mozdonyvezetőként felelős leszel az általad vezetett mozdonyok biztonságos közlekedéséért, Tolatásvezetőként irányítod a vasúti tolatási feladatokat.
  • Vasúti kocsikat töltesz és fejtesz technológiai rendszerek ismeretének birtokában
  • Kisebb karbantartási feladatokat látsz el a technológiai berendezéseken
  • Riportokat készítesz a kiadott utasításoknak megfelelően

Elvárások:

  • Középfokú vagy Szakmunkás végzettség
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség, csapatmunkára való hajlandóság
  • Érvényes hatósági vizsgák megléte
  • Érvényes foglalkozás és vasútegészségügyi alkalmassági igazolás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Készen állsz a műszakos munkavégzésre, hétvégén és munkaszüneti napokon egyaránt

Előnyt jelent számunkra:

  • SCVP Mozdonyvezetői vizsga
  • Mozdonyvezetői és/vagy tolatásvezetői érvényes vizsga

Miért jó nálunk dolgozni?

  • A területen kialakított fizikai karrierút programon belül számos új ismeretet elsajátíthatsz. Új ismeretek megszerzésével pedig nem csupán a tudásod bővül, hanem az alapbéredet is megemeljük.
  • Hosszú távú, biztos munkahelyet biztosítunk
  • Egy összetartó csapat tagjává válhatsz, beilleszkedésed és betanulásod tapasztalt, támogató vezetők segítik
  • Jól tervezhető munkarended lesz (már januárban tudod, hogy fogsz dolgozni decemberben)
  • A hónap első munkanapján megérkezik a fizetésed a számládra

Ha nálunk dolgozol, versenyképes béreket és juttatásokat biztosítunk:

  • Havi bruttó 66.000 Ft akár készpénz juttatás (Évi bruttó 800.000 HUF összegű Cafeteria

Továbbá:

  • Egy havi alapbérnek megfelelő karácsonyi jutalom (decemberben)
  • Céges IPhone, korlátlan magánhasználattal.
  • Korszerű és teljes munkavédelmi ruházat
  • Munkába járási támogatás
  • Extra teljesítményért évközi jutalom
  • Kedvezményes céges mobil flotta csomag, ami kiterjeszthető családtagokra is
  • Próbaidő után kedvezményesen tankolhatsz a MOL töltőállomásokon és ezt kiterjesztheted a családtagokra is
  • Élet- és balesetbiztosítás

Egészségmegőrzés:

  • Medicover széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések
  • gyümölcsnapok

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Kötött sínpályás vezető
  • Karbantartó