Monitoring Munkatárs

  • Cég neve

    Invitech ICT Services Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest X. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Tech stack

    • WINDOWS LINUX FIREWALL
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Az Invitech ICT Services Kft., amely egyedülálló tapasztalattal rendelkezik a telekommunikáció, az IT-, az adatközponti és felhőszolgáltatások területén, munkatársat keres budapesti (X. kerület) munkavégzéssel Monitoring Munkatárs pozíció betöltésére.

Ezek lesznek a feladataid

  • Szerver monitoring és szerver oldali üzemeltetési feladatokban való részvétel;
  • Felügyeleti rendszerrel (Zabbix) kapcsolatos kérések kezelése;
  • Szerver üzemeltető kollégáknak segítségnyújtás a hibák behatárolásában;
  • Felügyeleti rendszer (Zabbix) folyamatos naprakészen tartása, a monitoring template-ek folyamatos felülvizsgálata;
  • Tevékenységek adminisztrálása, nyilvántartása, dokumentálása;
  • Társterületekkel való kapcsolattartás.

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Legalább középfokú szintű informatikai végzettség, vagy azzal egyenértékű képesítés;
  • Alap szintű angol nyelvtudás;
  • Monotonitástűrés;
  • Windows és Linux logelemzési ismeretek;
  • Hálózati alapismeretek;
  • Monitoring kompetenciák (Zabbix);
  • Hajlandóság az új technológiák megismerésére, azok alkalmazására;

Miért válassz minket?

  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások (Cafeteria, csoportos élet-és balesetbiztosítás)
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvétel lehetősége
  • Széleskörű munkavállalói kedvezmények
  • Korszerű nagyvállalati technológiai környezet
  • Szakmailag felkészült, összetartó, támogató csapat
  • Vállalati csapatépítő programok
  • Belső ajánlási rendszer pénzjutalommal

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség;
  • Középfokú angol nyelvismeret;
  • REGEXP kifejezések magabiztos ismerete, használata;
  • Rendszerszintű gondolkozás;
  • Alap szintű firewall ismeret.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Projektmenedzsment