Minőségügyi megbízott, specialista

  • Cég neve

    IBV Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    6100 Kiskunfélegyháza, Csanyi út

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A termék ellenőrzéséhez szükséges minőségi jellemzők meghatározása / kritikája / felügyelete, ellenőrzési tervek készítése, gyártásközi mérések elemzése;
  • Aktív részvétel alkatrész-, termék bemintázási feladatokban; vevői és szállítói jóváhagyások támogatása, vagy vezetése;
  • Érdekérvényesítési folyamatok minőségügyi támogatása projekt előkészítő munkában és később: Vevő - Vállalat; Vállalat - Vevő viszonylatban;
  • Minőségügyet érintő probléma elemzések koordinálása, fejlesztési-, illetve probléma megoldási feladatokban együttműködés a társterületekkel;
  • A vállalat minőség- és környezetirányítási rendszerének működtetése minőségügyi rendszerfejlesztés, belső auditok, vezetőségi átvizsgálás, KPI koordináció;
  • Minőségügyi - Környezetirányítási integrált rendszer dokumentumkezelése;
  • Beszállítói auditok támogatása, vevői auditok irányítása;
  • Mérő és vizsgáló labor szervezeti egység irányítása;
  • Probléma feltáró akciók vezetése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, mérnöki gyakorlat, ;
  • Minőségügyben eltöltött néhány éves gyakorlat, műszaki / gyártás / minőségügy téren szerzett tapasztalat;
  • Német- vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete;
  • ISO 9001 szabvány ismerete; ISO 14001 szabvány ismerete;
  • Hasonló feladatokban szerzett tapasztalat;
  • Precíz, pontos munkavégzés, rendszerszemlélet.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú műanyagipari / minőségügyi szakirányú végzettség.

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható cégnél szakmai fejlődési lehetőség és hosszútávú munkalehetőség;
  • Versenyképes jövedelem, év végi juttatás;
  • Mentor programok, nyelvtanfolyamok, szakmai tréningek biztosítása;
  • Munkába járás költségtérítése: tömegközlekedéssel 100%-ban, autóval 30 Ft/km szerint;
  • Dolgozói ajánlási program;
  • Év, negyedév dolgozója díj.

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

Az IBV Hungária Világítástechnikai és Műanyagipari Kft. 30 éve kezdte meg működését és mára több, mint 500 fővel Kiskunfélegyháza egyik legjelentősebb munkaadója, Európa vezető por- és páramentes ipari lámpatest gyártója, műanyagfeldolgozó specialistája.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után várjuk fényképes önéletrajzát!