Prohumán 2004 Kft.

Alsónemesapáti partnercégünkhöz keresünk

Minőségügyi ellenőr / vezető

munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • • A késztermék minőségének ellenőrzésére folyamatos mintavétel alapján a vonatkozó vizsgálati utasítások és a termékszabvány szerint. Az eredmények dokumentálása jegyzőkönyvben
  • • Az előírt gyártásközi ellenőrzési feladatok elvégzése, értékelése, dokumentálása.
  • • A termelési folyamatok állandó figyelemmel kísérése, az összegyűjtött adatok kiértékelése a minőség folyamatos javításának érdekében, a szükséges jelzések megadása a művezető ill. ügyvezető igazgató részére
  • • Részt vesz a garanciális problémák kivizsgálásában, és állást foglal a termék állapotára, műszaki paramétereire vonatkozóan, illetve javaslatot tesz javító megelőző intézkedésekre.
  • • A minőségügyi megbízott irányítása alapján a vonatkozó ISO dokumentáció folyamatos karbantartása, naprakész nyilvántartása.
  • • A termeléshez szükséges alapanyagok és félkésztermékek előírt minőségének az ellenőrzése, mérése és dokumentálása a vonatkozó termékszabványok és termék specifikációk szerint.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • • Felsőfokú szakmai képesítés
  • • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office)
  • • Vállalat irányítási rendszerek auditálásában szerzett tapasztalat
  • • LEAN menedzsment területén szerzett tapasztalat
  • • Angol középfokú nyelvismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • • SAP tapasztalat
  • • Analitikus gondolkodásmód
  • • MS Office alapos ismerete
  • • Az adott területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8924 Alsónemesapáti

Várjuk Önéletrajzát.