MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság logo

Minőségellenőrzési technikus

    MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Algyő

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Downstream MOL, DS Termelés MOL, Minőségellenőrzés MOL, Regionális Kitermelő és Feldolgozó Telepi Laborok MOL munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Munkarend: Folyamatos nappalos műszak, 12 órás munkarend (7:00-19:00)

Munkavégzés helye: Algyő, MOL ipartelep laborépület

Főbb feladatok:

  • A laboratóriumban elemzésre kerülő mintákhoz kapcsolódó mintavételi, minta előkészítési feladatok és laboratóriumi mérések elvégzése, az ezekhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése, az adatok számítógépes feldolgozása, a kiszállításra kerülő termékek bizonylatolása.
  • Egyedi és speciális vizsgálatok, adatgyűjtések  végzése.
  • A vizsgálatokhoz kapcsolódó ellenőrzési és kalibrálási tevékenységek végrehajtása.
  • Az integrált irányítási rendszerek (KIR, MIR, MEBIR, Akkreditáció) dokumentumaiban foglaltak betartása.

Követelmények:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Előny:

  • Laboratóriumi szakmai tapasztalat
  • Minőségirányítási rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű kinevezés
  • Karácsonyi jutalom: egy havi alapbérnek megfelelő összeg,
  • Cafeteria: számos juttatási forma választható évi bruttó 800 000 Ft értékben.
  • Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt.
  • Egészségbiztosítás: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést. Wellbeing juttatások: Az élet 4 területén: egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben
  • Munkába járási költségtérítés, vagy céges buszjárat

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, Önéletrajz csatolásával jelentkezzen a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés