Minőségellenőr - MEO (BIS0249/24)

  • Cég neve

    BIS Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    3580 Tiszaújváros

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A BIS HUNGARY KFT. Magyarország legnagyobb, összetett ipari szolgáltatásokat nyújtó ipari és gépészeti vállalata. Tradícióink több évtizedes tapasztalatra, a Paksi Atomerőmű, valamint a százhalombattai ipari létesítmények építéséig nyúlnak vissza. Referenciáink megtalálhatók a vegyiparban, az erőművi szektorban, az olaj- és gáziparban, a gyógyszeriparban, az élelmiszeriparban,
az autóiparban, valamint vas- és acélművekben,
hazai és nemzetközi piacon egyaránt.

FŐBB FELADATOK

  • beérkező alapanyagok minőségi átvétele, műbizonylatok megfelelőségének ellenőrzése
  • előgyártásban és helyszínen elkészült hegesztési varratok ellenőrzése
  • kapcsolódó dokumentációk elkészítése és naprakész vezetése (varrat anyakönyv, műbizonylatok jegyzéke stb.)
  • hegesztési (NDT) varratvizsgálatok megrendelése
  • varrat vizsgálatok eredményinek rögzítése a varrat anyakönyvbe
  • D-terv dokumentációs anyagok összeállítása

ELVÁRÁSOK

  • szakirányú szakmunkás végzettség
  • legalább 1 év szerelőipari/fémipari területen hegesztésekhez kapcsolódó MEO vizsgálati tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • önálló elemző és döntési képesség
  • precíz munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK

  • kezdés tervezett időpontja: akár azonnal
  • munkaeszközöket biztosítjuk: számítógép, mobiltelefon
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Tiszaújváros

ELŐNYT JELENT

  • NDT vizsgálati képesítés (RT/VT/PT/MT) level1 vagy ettől magasabb szint

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés