Minőségbiztosító

  • Cég neve

    Pannonpharma Kft.

  • Munkavégzés helye

    7720 Pécsvárad, Pannonpharma út 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • A gyártó- és nagykereskedelmi ágazatban a GMP, GDP, ISO 9001 és ISO 14001 szempontok betartásának ellenőrzése, ezeknek megfelelő működés támogatása.
  • A telephelyi és bérgyártott termékek gyártási dokumentációjának teljeskörű ellenőrzése, eljárásindítások, előkészítés / összekészítés piacra helyezéshez.
  • Belső határozatok készítése és betartásának utóellenőrzése.
  • Minőségügyi szerződések ellenőrzésében való szerepvállalás, tervezetek írásában való aktív részvétel.
  • Belső / külső képzések szervezésében való közreműködés.
  • Kockázatelemzések irányelv alapú végzése.
  • Projekt jellegű feladatokban való aktív közreműködés.
  • A szabályozási területek utasításainak ellenőrzése, újak írása, folyamatok javítása.

Elvárások

  • Szakirányú MSc szintű végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret (min. írás/olvasás)
  • Precizitás
  • Szabálykövető attitűd
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Monotonitástűrés

Előnyt jelent

  • Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat / képesítés

Amit kínálunk

  • Egyműszakos munkarend
  • Sokrétű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Akkreditált képzőhely Minőségbiztosítás és Gyógyszertechnológia ipari szakirányokon gyógyszerészek számára
  • Cafetéria
  • Munkábajárási támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Céges busz

Céginformáció

A PannonPharma egy Magyar tulajdonú, több évtizedes múltra visszatekintő meghatározó gyógyszergyártó és kutatás-fejlesztéssel foglalkozó vállalat, mely elkötelezett az emberek egészségének előmozdítása iránt. Küldetésünk, hogy innovatív gyógyszereinkkel és megoldásainkkal hozzájáruljunk az emberek jobb életminőségéhez. Széles termékskálánk segítségével számos területen támogatjuk a betegeket és az egészségügyi szolgáltatókat.