Minőségbiztosítási technikus

  • Cég neve

    LEVA Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    3580 Tiszaújváros

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 800e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  •  Új termékek gyári bevezetésének támogatása
  •  Első mintázások megszervezése,   lebonyolítása, dokumentálása
  •  Termelés napi szintű minőségügyi felügyelete
  •  Quality management rendszer fejélesztésében és működésében való aktív részvétel
  •   Nem megfelelő termékek és vevői  reklamációk kezelése
  •   Auditok szervezése, lebonyolítása

Elvárások

  •  Középfokú angol nyelvtudás
  •  Minőségügyi rendszerek ismerete (IATF 16949,VDA,FMEA,CP,PPAP,APQP)
  •  Minőségügyi probléma megoldó rendszerek alkalmazása (G8D, Pareto, 5 Why, SPC)

Előnyt jelent

  •  Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett   tapasztalat műanyagipari területen, főként autóipari   tömeggyártásban

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség és szakmai továbbképzések
  • Dinamikus, fiatalos  munkakörnyezet és együttműködés az autóipar élmezőnyével
  • Változatos projektekben való részvétel

Céginformáció

Tiszaújvárosi műanyagfeldolgozó cég álláspályázatot hirdet újonnan induló üzemébe az alábbi munkakörbe:

Cégünkről bővebben tájékozódhat:
www.levaspa.com
www.iltarian.hu

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!