Minőségbiztosítási asszisztens

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Bács-Kiskun megye

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk tormatermékek és különböző szószok előállításával és
forgalmazásával foglalkozó nagy múltú nemzetközi háttérrel rendelkező élelmiszeripari vállalat.

Termékeiket a hazai üzletláncokba és Európa-szerte számos külföldi országba értékesítik.

Folyamatos fejlődésüknek köszönhetően bővülő csapatukba keresünk
motivált munkatársat az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Analitikai vizsgálatok elvégzése
  • Auditokon való aktív részvétel
  • Specifikációk készítése, felülvizsgálása
  • Folyamatok és anyagok, félkész és késztermékek ellenőrzése
  • Termékspecifikációk készítése, felülvizsgálása
  • A beérkező anyagok minőségi átvétele
  • Mikrobiológiai eredmények kiértékelése, ezek számítógépes feldolgozása
  • Minőségirányítási rendszerben meghatározott feladatok elvégzése, dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • MS Office Felhasználói szintű ismeret
  • Önálló és csapatmunkára való képesség
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Egyműszakos munkarend
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Külföldi továbbképzési lehetőség
  • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség egy megbízható hátterű vállalatnál
  • Munkába járási támogatás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Egészségügy, Gyógyszeripar

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Kiskunfélegyháza
  • Munkaidő: hétfőtől – péntekig napi 8 óra
  • Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes szakmai magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!