A Szentkirályi-Kékkúti Ásványvíz Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata, termékeinkkel az üdítőital –és ásványvíz piac vezetői vagyunk

Minőségbiztosítási csapatunkba

szakirányú végzettséggel és labortapasztalattal rendelkező

Mikrobiológus

munkatársat keresünk
Szentkirály telephely (Bács-Kiskun megye) telephelyen történő munkavégzésre

Főbb feladatok:

  • Mintavételi eljárások elvégzése (termék, személy, eszköz, berendezés, csomagolóanyag)
  • Félkész,- késztermék mikrobiológiai ellenőrzése (Ellenőrzési terv alapján és szabvány szerint)
  • A feldolgozott minták értékelése
  • Nem megfelelő mikrobiológiai eredmények esetén intézkedés a késztermék zárolásáról, ismételt vizsgálatáról
  • Takarítási folyamatok validálása és a személyi higiénia ellenőrzése
  • A laboratóriumi vizsgálati eredmények megbízhatóságának fenntartása
  • Vizsgálati eredmények pontos közlése, rendszeres riportok készítése
  • Auditokon a mikrobiológiai laboratórium képviselete
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, külső partnerekkel

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (biológus, vegyész, mikrobiológus)
  • Mikrobiológiai laborban szerzett tapasztalat (min. 2 év)
  • Alapszintű angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Együttműködés, hatékony kommunikáció és jó kapcsolatteremtési képesség
  • Változásokhoz, új folyamatokhoz való gyors alkalmazkodás

Előny:

  • Mikrobiológus végzettség
  • ISO szabványok (9001, 14001, 22000) és FSSC 22000 ismerete

Amit kínálunk:

  • Barátságos munkahelyi környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Általános munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Biotechnika
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Szentkirály

Jelentkezési határidő: 2019. május 20.

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzot a betöltendő munkakör megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva küldheti el!