Mezőgazdasági segédmunkás (Dánia)

Hirdetés szövege:

    Szeretnél minimum nettó 400.000 Ft-nak megfelelő koronát keresni? Kipróbálnád magad külföldön, vagy nyári, esetleg diákmunkát keresel? Ne habozz, jelentkezz hozzánk!

    Az alábbi feladatokra várjuk a munkavállalókat:

    • zöldség- és gyümölcsszedő munkák (eper, borsó, cékla stb.)
    • szántóföld-előkészítő munkák, kapálás
    • Tehenészetben, sertéstelepeken: az állatok ellátásában segíteni

    Elvárások:

    • Mezőgazdasági munkákban szerzett tapasztalat előny, de a feladatok megtanulhatóak
    • Alapfokú angol nyelvtudás
    • EU állampolgárság
    • Kitartás, szorgalom
    • Jó fizikum

    Amit kínálunk:

    • Dániában bejelentett munkaviszony és minden ezzel kapcsolatos ügyintézés!
    • Ingyenes szállás és rezsi
    • Dániai SIM kártya
    • 24 órás ügyelet külföldön dolgozó munkavállalóink részére
    • Utazás megszervezése

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Mezőgazdasági munka
  • Teljes munkaidő
  • Időszakos munka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Dánia