Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. logo

Megrendelés menedzsment szenior munkatárs (Szakipari fókusz)

  • Cég neve

    Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    Százhalombatta

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. csapata a következő pozícióra keres új munkatársat:

A munkakörről röviden:

A Dunai Finomító technológia berendezéseinek karbantartási kivitelezési munkáihoz kapcsolódóan, a szakipari tevékenységek (hőszigetelési rendszerek (hideg-meleg), állványzat, korrózióvédelemi munkák) felmérése, karbantartási feladatok megtervezése, előkészítése, és a kivitelező alvállalkozók koordinálása.

Az alábbi feladatoknál számítunk rád:

  • Az adott üzemi terület és technológia teljes körű ismerete
  • karbantartási és javítási igények feladatainak SAP rendszerben történő ütemezésre és kivitelezésre alkalmas komplex és mérnöki igényességű megtervezése,
  • kiviteli tervek alapján a karbantartási igények elkészítése és csatolása SAP rendszerben, együttműködés társszervezetekkel,
  • anyagszükségletek meghatározása, cikkszám igények műszaki előkészítése és anyagbeszerzés folyamatának lebonyolítása, koordinálása, nyomonkövetése
  • szolgáltatási és anyagigényekre vonatkozó alvállalkozói ajánlatok bekérése, műszaki kiértékelése, tervtől való eltérések vizsgálata,
  • a kivitelezés műszaki nyomon követése, a kivitelezés során feltárt, a tervezett és a tényleges műszaki tartalom közötti eltérések vizsgálata, dokumentálása,
  • alvállalkozói teljesítés igazoláshoz, a lezáráshoz szükséges dokumentációk műszaki szempontú értékelése, elbírálása.
  • Üzemzavaros feladatok pontos, gyors és szakszerű kezelése

Csatlakozz Hozzánk, ha:

  • Rendelkezel középfokú vagy felsőfokú végzettséggel illetve releváns tapasztalattal ( szakipari területen)
  • Felhasználói szintű PC ismerettel rendelkezel (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Csapatjátékos vagy
  • Megbízható, pontos munkavégzés jellemez
  • Vevői fókusszal rendelkezel
  • Komplex logikai és analitikai képességgel rendelkezel
  • Koncepcionális gondolkodás és önálló probléma megoldás jellemez
  • Hatékonyan kommunikálsz szervezeten belül és kívül egyaránt

Előnyt jelent:

  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Stressz-tűrő képesség
  • Jó időmenedzsment
  • Nyitott vagy új ismeretek megszerzésére
  • Hosszú távú stabil munkahelyre vágysz

Amit kínálunk:

  • Munkalehetőséget Magyarország egyik legnagyobb biztos hátérrel rendelkező nemzetközi piacon működő vállalatcsoportjánál
  • Együtt dolgozhatsz egy tapasztalt, támogató és összetartó csapattal
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatást
    • Évi 800.000 HUF cafetéria keretösszeg
    • 13. havi karácsonyi jutalom
  • Kiemelt összegű bejárási támogatás
  • Széles körű ismeretek megszerzését, fejlődési lehetőségeket
  • Szakmai tréningeket
  • Ingyenes egészség megőrző programok/szolgáltatások és egészségügyi szűrések a szerződött egészségügyi partnerünknél

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszaki munkatárs