Medior ügyfélszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    FoxPost Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.

  • Fizetés

    Bruttó 380e - 420e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A FoxPost Zrt, Magyarország legdinamikusabban fejlődő kiscsomaglogisztikai cége.

Főbb feladatok, munkák:

  • Felmerülő problémák, vevőreklamációk kivizsgálása, megoldása, email-en, RedMine rendszeren keresztül
  • A terminálokban elhelyezett küldemények státuszának nyomon követése, szükség szerinti telefonos, email-en keresztüli kapcsolatfelvétel a címzettekkel
  • Feladatok elvégzésének a kontrollja, az ügyekre vonatkozó határidők figyelemmel kísérése és betartása, szükség esetén eszkaláció a felettes vezető felé
  • A rendellenes, nem megfelelően lezajlott esetekről, csomagokról a szükséges információk rögzítése és továbbítása a pénzügyi, informatikai, értékesítés és marketing területek felé
  • Beérkező hibajelzések kategorizálása, regisztrálása, továbbítása az érintett terület részére
  • Kapcsolattartás, információkérés- és adás a raktárvezető, szállítási vezetők, a futárok és a raktárosok felé
  • VIP Ügyfelek kezelése
  • Üzleti vonal magas szintű kezelése
  • Telefonos segítség nyújtás a Front Officos kollégáknak
  • Hétvégi műszaki ügyelet tartása
  • Továbbá minden feladat, amivel a felettese megbízza

Amit kínálunk:

  • Bruttó bérsáv: 380 000 - 420 000 Ft/hó között
  • Próbaidő után ösztönző (céges szabályzat alapján): br. 100 000 Ft/hó
  • Próbaidő után cafeteria: nettó 30 000 Ft/hó (SZÉP kártya)
  • Bejárási támogatás
  • Home office lehetőség
  • Laptop a munkavégzéshez
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Egy dinamikusan fejlődő cég áll mögötted és támogat szakmai fejlődésedben
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Ingyen kávé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3-5 év tapasztalat ügyfélszolgálat területén
  • Érettségi bizonyítvány
  • 1 havi munkaidőkeret vállalása
  • Havi 2 nap hétvégi ügyelet vállalása
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás – középfokú szint
  • Ügyfélközpontú gondolkodás

A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatold szakmai önéletrajzodat, mely bérigényedet is tartalmazza.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Online ügyfélszolgálat