Medior ügyfélkapcsolati munkatárs

  • Cég neve

    MVM Ügyfélkapcsolati Kft.

  • Munkavégzés helye

    7621 Pécs, Mátyás király utca 3.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Feladatok

  • ügyfélmegkeresések fogadása (telefonon, írásban)
  • ügyfélelégedettség megtartása - minőségi, ügyfélközpontú, gyors ügykezelés
  • tájékoztatás, szerződésekkel kapcsolatos ügyvitel
  • elszámolási és számlázási kérdések megválaszolása
  • tevékenységgel összefüggő elektronikus és papír alapú dokumentumkezelés
  • marketing akciók megvalósításában való aktív részvétel és aktuális szolgáltatások ajánlása

Amit kérünk

  • középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • ügyfélbarát szemlélet
  • stressz- és konfliktuskezelő készség
  • rugalmasság, nyitottság
  • önálló megoldáskeresés
  • munkaerő-kölcsönzés keretein belül történő foglalkoztatás vállalása

Előnyt jelent

  • telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • átélheted az ÜK csapatszellem érzését és motiváló erejét!
  • a dolgos hétköznapokat csapatépítő kezdeményezések színesítik
  • folyamatos szakmai támogatást és fejlődési lehetőséget nyújtunk
  • aktív segítséget nyújthatsz másoknak
  • nálunk töltött tapasztalatod révén tudatosabb ügyféllé válhatsz a szolgáltatói világban
  • széles körű béren kívüli juttatási csomagot biztosítunk (cafeteria, kockázati élet- és balesetbiztosítás, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári hozzájárulás)
  • teljesítmény alapján bónuszban részesülhetsz
  • bővített egészségbiztosítási csomagot kapsz
  • wellbeing programok
  • családközpontú gondolkodás

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat