Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A GSV Kereskedelmi Kft. – Gulyás Tüzép

Marketing munkatársat

keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat marketing stratégiájának működtetése
  • Márkaépítés és menedzsment
  • A különböző marketing csatornák kezelése
  • Cikkek, szövegek írása, tematikus szerkesztése
  • Kampányok, promóciók, hirdetések tervezése, menedzselése
  • A pozícióhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (marketing, kommunikáció, média, PR);
  • 1-3 év hasonló területen szerzett releváns marketing szakmai tapasztalat
  • Marketing trendek, online marketing megoldások/kampánymenedzsment ismeretek (Adwords, SEO, Facebook)
  • Grafikai programok ismerete (Adobe Indesign, Adobe Photoshop, Corel Draw)
  • Stratégiai gondolkodás, képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
  • Kiváló szervező, kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Dinamikus, kreatív, megoldás orientált személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

  • Újságírói/kiadványszerkesztési tapasztalat
  • Fotózási ismeretek
  • Idegen nyelv(ek) társalgás szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a „Jelentkezem” gombon keresztül.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Marketing munkatárs
  • Rövid pozíció név: Marketing munkatárs
  • Hirdető cég: ''GSV'' KFT
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: A vállalat marketing stratégiájának működtetése Márkaépítés és menedzsment A különböző marketing csatornák kezelése Cikkek, szövegek írása, tematikus szerkesztése Kampányok, promóciók, hirdetések tervezése, menedzselése A pozícióhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség (marketing, kommunikáció, média, PR); 1-3 év hasonló területen szerzett releváns marketing szakmai tapasztalat Marketing trendek, online marketing megoldások/kampánymenedzsment ismeretek (Adwords, SEO, Facebook) Grafikai programok ismerete (Adobe Indesign, Adobe Photoshop, Corel Draw) Stratégiai gondolkodás, képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt Kiváló szervező, kommunikációs és kapcsolatteremtő készség Dinamikus, kreatív, megoldás orientált személyiség B kategóriás jogosítvány Erkölcsi bizonyítvány
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-12
  • Lejárati dátum: 2018-07-19
Állás, munka még: ''GSV'' KFT>