A Meteor CEE Kft. autófelszerelési és autóápolási cikkek, illetve licenszes játékok és háztartási termékek értékesítésével foglalkozó, több évtizedes múlttal rendelkező vállalat.
Kollegát keresünk az alábbi feltételekkel:

Marketing Manager

Főbb feladatok:

  • A vállalat marketing stratégiájának kiépítése
  • A vállalat marketing stratégiájának és tevékenységének menedzselése
  • Saját kompetenciájában önállóan, kreatívan marketing feladatokat fogalmaz meg, ehhez marketing stratégiát fejleszt.
  • A marketing terület részére megállapított büdzsé folyamatos nyomon követése
  • A cégarculat teljeskörű menedzselése, arculatépítés
  • Termékfejlesztés támogatása, brand menedzsment, a gyártókkal való kapcsolattartás
  • Katalógusok (általános és egyedi) elkészítése, teljeskörű menedzselés
  • Kapcsolattartás a vállalat grafikus csapatával, ügynökségekkel, az ezekhez kapcsolódó folyamatok felügyelete
  • Hazai és nemzetközi kiállítások teljeskörű lebonyolítása
  • WEB marketing teljeskörű menedzselése
  • Konkurenciafigyelés, piacelemzés, analízis
  • Az értékesítési csapat teljeskörű támogatása – display, plakát, újság, egyéb megjelenések
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Elemzési és jelentési kötelezettségek

Elvárások:

  • FMCG területen, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office ismeret (Excel, Word, PowerPoint)
  • Min. középfokú angol nyelvtudás
  • Precíz, körültekintő munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Elkötelezettség, megbízhatóság
  • Megoldáskereső szemlélet, rugalmasság, proaktivitás, stressz tűrés
  • Önálló, gyors, pontos, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • kapcsolatrendszer
  • utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • egyéb juttatások,
  • munkavégzéshez szükséges: mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Tárnok, 2461 Pacsirtamező utca 2.

Fényképes önéletrajzát kérjük küldje a „Jelentkezem” gombon keresztül. Az e-mailben jelezze a megpályázott állás megnevezését!